Přejít na:

https://z-cardio-nrj.beauty-shopping.net/?alclick=t8YC3Z&alstream=7Ur

Stav stránek ke dni 17. 7. 2020 22. 7. 2020
Popis stránek:

Webové stránky jsou v českém jazyce, kde je nabízen výrobek Cardio NRJ, který údajně posiluje a omlazuje krevní cévy, ředí krev a zpomaluje krevní sraženiny a chrání krevní cévy a srdeční tkáň před poškozením.  

Na co si dát pozor:

1) Nabízený výrobek vzbuzuje dojem, že je léčivým přípravkem. Ve skutečnosti se jedná o potravinu. 

2) V textech na webových stránkách jsou v souvislosti s výrobkem Cardio NRJ používána tzv. léčebná tvrzení a neschválená zdravotní tvrzení o nabízené potravině v rozporu s právními předpisy.

3) Na webových stránkách chybí některé povinné údaje o nabízené potravině Cardio NRJ.

4) Provozovatel webových stránek na nich používá nekalé obchodní praktiky.

5) Obchodní podmínky jsou pouze v anglickém jazyce, není zde uvedena žádná identifikace prodávajícího a spotřebitel tedy neví, s kým uzavírá kupní smlouvu.  

6) Internetová doména beauty-shopping.net je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je osoba z Ukrajiny (Sergey Kondratuk, banderi 5, Lvov, 04192).

7) Spotřebitel vyplní objednávkový formulář (jméno a telefonní číslo). Poté je kontaktován z telefonní linky, aby potvrdil objednávku a sdělil údaje pro doručení zásilky.

8) Vzhledem k tomu, že subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

Referenční číslo: W20-000013-SZPI-CZ