Přejít na:

https://cs-solvenin.takecareofyourveins.info/

Stav stránek ke dni 11. 5. 2020 11. 5. 2020
Nabízené potraviny:

Solvenin

Popis stránek:

Webová stránka je v českém jazyce. Jedná se o reklamní webovou stránku, kde je prezentován výrobek Solvenin, který je používán jako přípravek na odstraňování křečových žil.  

Na co si dát pozor:

1) Nabízený výrobek vzbuzuje dojem, že je léčivým přípravkem. Ve skutečnosti se jedná o doplněk stravy (tedy o potravinu). 

2) V textech na webové stránce jsou v souvislosti s doplňkem stravy Solvenin používána tzv. léčebná tvrzení a neschválená zdravotní tvrzení o propagované potravině v rozporu s právními předpisy.

3) Provozovatel webové stránky na ni používá nekalé obchodní praktiky.

4) Na této webové stránce sice není možné doplněk stravy Solvenin objednat, ale je zde přímý interaktivní proklik do e-shopu na webové stránce https://shockingdiscover.com/420/solvenin-med-m/gps/, který nabízí k prodeji zmíněný doplněk stravy v rozporu s právními předpisy.

5) Na webové stránce nejsou uvedeny žádné údaje o jejich provozovateli.

6) Internetová doména takecareofyourveins.info je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je subjekt z Panamy.

7) Vzhledem k tomu, že subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

Referenční číslo: W20-000009-SZPI-CZ