Přejít na:

https://prolesanpure.com/cz/

Stav stránek ke dni 28. 1. 2020 28. 1. 2020
Nabízené potraviny:

Prolesan Pure

Popis stránek:

Webová stránka https://prolesanpure.com/cz/ je v českém jazyce. Jedná se o reklamní webovou stránku, kde je prezentován doplněk stravy Prolesan Pure, který je používán jako přípravek pro redukci hmotnosti.   

Na co si dát pozor:

1) V textech na webové stránce https://prolesanpure.com/cz/ jsou v souvislosti s doplňkem stravy Prolesan Pure používána tzv. léčebná tvrzení o propagované potravině v rozporu s právními předpisy.

2) Provozovatel webové stránky na ni používá nekalé obchodní praktiky.

3) Na této internetové stránce sice není možné doplněk stravy Prolesan Pure objednat, ale jsou zde přímé interaktivní prokliky do e-shopu na webové stránce https://onlyverifiedinformation.com/420/prolesanpure-med-m/gps/index_after.html, který nabízí k prodeji zmíněný doplněk stravy v rozporu s právními předpisy.

4) Na webové stránce nejsou uvedeny žádné údaje o jejich provozovateli.

5) Internetová doména prolesanpure.com je registrována mimo území ČR a držitelem tohoto doménového jména je subjekt z Polska (DCI advertising agency – Artur Pujszo).

6) Mimo výše uvedené reklamní webové stránky je doplněk stravy Prolesan Pure nabízen k prodeji prostřednictvím telefonických nabídek, které jsou spotřebitelům činěny z telefonních čísel +420 359 409 869, +420 296 183 265.    

Referenční číslo: W20-000001-SZPI-CZ