Přejít na:

http://www.goods-eu.com/cz/detonic-ceska/

Stav stránek ke dni 14. 2. 2020 18. 2. 2020
Nabízené potraviny:

Detonic

Popis stránek:

Webová stránka je v českém jazyce. Jedná se o reklamní webovou stránku, kde je prezentován výrobek Detonic, který je používán jako přípravek na snížení krevního tlaku.  

Na co si dát pozor:

1) Nabízený výrobek vzbuzuje dojem, že je léčivým přípravkem. Ve skutečnosti se jedná o doplněk stravy (tedy o potravinu). 

2) V textech na webové stránce jsou v souvislosti s doplňkem stravy Detonic používána tzv. léčebná tvrzení a neschválená zdravotní tvrzení o propagované potravině v rozporu s právními předpisy.

3) Provozovatel webové stránky na ni používá nekalé obchodní praktiky.

4) Na této webové stránce sice není možné doplněk stravy Detonic objednat, ale je zde přímý interaktivní proklik do e-shopu na webové stránce http://cz.detonicnd.com/?TID=5E4642EA005B7A210B0F2D83&host=plusmalb.com&c=cz, který nabízí k prodeji zmíněný doplněk stravy v rozporu s právními předpisy.

5) Na webové stránce nejsou uvedeny žádné údaje o jejich provozovateli.

6) Internetová doména goods-eu.com je registrována mimo území ČR (Ukrajina) a držitelem tohoto doménového jména je subjekt z Ukrajiny (Belyaev Stanislav, Trudovyie rezervyi 2016, Donetsk 85310).

7) Vzhledem k tomu, že subjekt spravující uvedenou internetovou doménu se nachází mimo území ČR, jsou aktivity českých dozorových orgánů vůči provozovateli těchto webových stránek velmi omezené. 

Referenční číslo: W20-000005-SZPI-CZ